PL EN

Plastry przeciw wypadaniu włosów 56/28 szt

Plastry przeciw wypadaniu włosów Dermastic™ to skuteczny i wygodny w aplikacji produkt wzmacniający cebulki włosów. Stosowany systematycznie na skórę w okolicach owłosionej części głowy powstrzymuje wypadanie włosów.

Plastry Dermastic™ są cienkie i elastyczne, w kształcie koła o średnicy ok. 2 cm, w kolorze cielistym.

Plastry Dermastic™ są przeznaczone dla osób, które mają problem z nadmiernym wypadaniem włosów. Mogą być stosowane zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn.

Opakowanie:

56 lub 28 szt

> Kup teraz - Sklep online <

 

Dlaczego warto je stosować

  Są skuteczne – 81% badanych stwierdziło, że po 8-tygodniowej kuracji włosy przestały wypadać.
  Są proste w stosowaniu – wystarczy przykleić plaster na skórę.
  Są wygodne w stosowaniu – nie wymagają wcierania preparatu w skórę.
  Są dyskretne – cielisty kolor, brak zapachu i niewielkie rozmiary plastrów zapewniają komfort stosowania.

W jaki sposób działają

Plastry przeciw wypadaniu włosów Dermastic™ wykonane są z tworzywa, w którego warstwie przylegającej do ciała rozproszone są składniki aktywne. Plaster przyklejony na skórę uwalnia stopniowo substancje odżywcze mające na celu wzmocnienie cebulek włosów, powstrzymanie wypadania włosów, a także wspomaganie ich odrastania.

Zastosowany w plastrach system wnikania składników aktywnych przez skórę, zwany systemem transdermalnym, jest wykorzystywany np. w plastrach antynikotynowych lub antykoncepcyjnych

Jak należy je stosować

Plastry stosujemy na noc. W celu zapewnienia właściwego przylegania plastra skóra w miejscu jego aplikacji powinna być sucha i oczyszczona.
Codziennie przed snem należy przykleić jeden plaster w okolicy owłosionej skóry głowy. Rekomendowane obszary to: skronie, czoło, kark, za uszami. Miejsce aplikacji plastra powinno być każdorazowo zmieniane.
Pozostawiamy plaster na skórze na 8-10 godzin, po czym delikatnie go usuwamy.
 Plastry należy stosować przez 8 tygodni.